Co by vás mohlo zajímat..


"Obleky SuitsUp jsou vyrobeny z italských látek TOP kvality"

Všechny naše obleky a smokingy jsou ze 100% vlny kvality SUPER 110 ́s až SUPER 130 ́s. Toto označení definuje kvalitu látky. Čím je číslo větší, tím je látka jemnější, tedy kvalitnější. Běžné konfekční obleky, které jsou ze 100% vlny, bývají v kvalitě kolem SUPER 80 ́s. K výrobě obleků používáme ty nejkvalitnější látky značky REDA a BARBERIS.

REDA

Značku REDA založil Carlo Reda v Itálii v roce 1865. Jeho materiály vynikají kvalitou, luxusem, sofistikovaností, a proto jsou také využívány největšími módními domy z celého světa. REDA je symbolem italské odbornosti a elegance v kombinaci s řemeslnými tradicemi a neustálou technologickou inovací, která vede k tomu, že jejich látky jsou vysoce kvalitní, noblesní a do detailu propracované.

BARBERIS

Vitale Barberis Canonico patří mezi nejvýznamnější italské výrobce látek. Již od roku 1663 vyrábí materiály té největší kvality, které dováží do celého světa. BARBERIS tkanina se vyznačuje vysokou jemností a pochází z ceněného druhu ovcí Merino. Hlavní vlastnosti látky jsou pohodlí, měkkost a lehkost.