MATURIŤÁK VE VELKÉM STYLU

Říká se, že maturita je zkouška dospělosti. Jestli je to pravda, tak maturiťák je zkouška právě stylu. V tanečních jsme ještě všichni byli tak trochu ucha, bylo docela fajn schovat se v davu, ale maturiťák je první oficiální příležitost zažít si tu svojí chvilku slávy. Ten moment, kdy sálem zazní tvoje jméno a sako ti najednou propalujou všechny pohledy, včetně modrejch očí tý holky z béčka, tý co se tak roztomile směje a docela rád bys jí pozval na kafe. Jednoho to trochu znervózní, ale dá se na to poměrně dobře připravit. V tomhle případě ti dress code zcela jasně velí hlasem Barneyho Stinsona „Nahoď oblek!“ a na rovinu, chceš, aby i tebe odlišil od ostatních a stal se oblekem superhrdiny. No a ty superhrdinou.

Jasně, řekne se to strašně snadno, ale kdo už někdy byl oblek kupovat ví, že taková sranda to není. Je totiž fakt hodně obchodů, většina z nich je plná černých, modrých i jiných sak, který když si na sebe vezmeš, vypadají úplně jinak, než ty, co nosí James Bond. Tak jako zvláštně nesedí, kalhoty jsou dlouhý a ten sympatickej člověk za kasou sice říká, že se to všechno povolí, zabere, klepne se na to kouzelnou hůlkou a fešák bude na světě, ale to se všechno tak jako špatně představuje.

Level otrávenosti roste v závislosti na čase závratnou rychlostí a ve chvíli, kdy ti máma přinese další věci k vyzkoušení, seš z toho už tak zoufalej, že rezignovaně pravíš „půjdu v čemkoliv!“ hlavně ať už můžeš utéct z toho obchodu, nákupáku, města a pomalu i země. Celej tenhle proces dobře známe, proto většina z nás tu holku z béčka nikdy nesbalila, naše neforemná saka jí totiž na maturiťácích nikterak neuchvátila. A tak jsme si řekli, že takhle to nejde.

V době všech těch Rohlíků, rozvážek z restaurací, Do Do, zásilek z Číny, PPLka a obecně služeb, který šetří čas i nervy, my, muži, nechceme chodit do obchodů a vybírat obleky tímhle způsobem. Nechceme hodiny vybírat barvu motýlka, protože my vážně nerozlišíme tolik barev jako naše křehké polovičky a protože povětšinou stejně nechápeme kterak tahle modrá nejde k tý druhý modrý, i přes to, že jsou přece obě modrý.

Pro tohle všechno je tu SuitsUp, projekt zapadající do našeho tisíciletí. Projekt, kde si fázi měření odbudeš sám doma během pár minut a pak už se jen rozhodneš, jestli si necháš poradit ségrou, vašima, svojí holkou, nebo našima designérama a naklikáš co bys chtěl. Na jednom místě jsme schopni ti slíbit, že tě oblékneme od hlavy až k patě, takže oblek, košile, knoflíčky, boty, na co si jen vzpomeneš a možná i nevzpomeneš. Že ti online poradíme, všechny komponenty tvýho outfitu vyladíme, srovnáme do krabice, pošleme až k tobě domů včas, kdyby bylo třeba úprav. Buď si jistej, že touhle stylovou zkouškou projdeš s vyznamenáním. A že tě béčanda na to kafe pozve sama!

#maturitníples #ples #půjčeníobleku #oblek