NA FIREMNÍ VEČÍREK ZA GENTLEMANA


Dress code v práci. To už se dneska moc nenosí, ne? Takže pěkně každej den na pohodu, tričko, okey košili, když se dobře vyspíš, džíny a svetr. A pak najednou přijde pozvánka na firemní večírek a ty víš, že nemůžeš jít v triku a že ta košile co máš doma je taky málo.

Ta nová holka z účtárny, jo, ta pěkná, ta mluví už tejden o tom, že na tuhle akci potřebuje šaty, v podstatě to řeší celá firma. Ty s klidem říkáš, že máš všechno pod kontrolou, ale je v tobě malá dušička, protože nemáš.

Do obchodu nejdeš, to víš jistě, to by tě stálo nervy, tři výplaty a možná i alkoholismus, vzhledem k tomu, že mezi tím vybíráním by ses musel nepochybně hodně posilňovat. Takže buď si půjčíš bráchův oblek, co na tom, že je o hlavu vyšší a ramena má asi zhruba třikrát takový, nebo budeš za burana co nakonec fakt přijde v tričku a bude dělat, že se nenechá ničím a nikým svazovat.

Anebo zkusíš SuitsUp. V pracovní době si naklikáš co by se ti líbilo si na sebe vzít, zkonzultuješ to buď s našima lidma, v oboru kovanejma, nebo s kýmkoliv budeš chtít. Od kamarádky, přes milenku až po tu účtařku. A už jen počkáš, než ti zásilka přijde.

A nebude v ní jen oblek, nenecháme tě ve štychu na půl cesty. Naklikáš si totiž úplně všechno, oblek, boty, košili, kravatu, všechno co k tomu patří.

Až přijde, otevřeš krabici a zjistíš, jakej měla Popelka pocit, když rozlouskla ořech. Přesně tenhle. Klidnej, že nemusí jít běhat do obchodů a přitom může rovnou na ples, v tvým případě teda na večírek.

Nevíme jak konkrétně to ta holka od mouru měla posychorvaný, ale u nás máš ještě tejden na vyřešení případný nesrovnalosti v tvý velikosti a velikosti obleku co ti přišel. Veškerý poštovný a balný jde na nás, chceme abys byl lev salónů a uděláme pro to maximum.

Tak na zdraví! A na účtárnu!

INSPIRACE na outfity:

Líbí se vám některý z kompletů? Pronajměte si ho!