Není to jen o obleku


Přišla pozvánka na akci. Na tu, která se nesmí odmítnout, tu co tě vystřelí ke hvězdám, protože na ní navážeš tolik kontaktů, co doteď ne. A v dress code kolonce „formal.“ Vypadalo to zalitý sluncem, ale nemáš co na sebe a přijdeš si najednou trochu jako holka, že to řešíš. Vlastně totiž ani moc nevíš co tohle zaklínadlo znamená, takže googlíš.

Sako! Hm, sako! Skvělý, máš jedno a rozhodně ne na tuhle akci. Takže vůbec nevíš, docela teď lituješ, žes víc nesledoval Etiketu, kde Špalek všechno tohle představoval a že na rodinný výchově, jestli se to tam teda bralo, jsi nedával víc pozor. Takže nákupy. Pánské obleky maj skoro všude, že jo? A co dál. Tak košile asi určitě, ale motýlek, kravata? Knoflíčky, boty? Asi ne uplně Adidasky, co nosíš normálně.

U vybírání vhodného outfitu tě asi napadá spousta otázek. Ale my ti to usnadníme. Když využiješ SuitsUp, první co můžeš udělat je kontaktovat odborníky, který přesně ví co se na tuhle akci hodí a co je málo/moc. V podstatě stačí napsat o co se jedná, co je na pozvánce a my za tebe vyřešíme zbytek. Dáme ti vybrat jakej je ten tvůj ideál, co ti půjde nejvíc k očím a k němu doladíme i veškerý doplňky o kterých ani nevíš, že je potřebuješ. To všechno vyřešíme z tepla domova a týden před tou velkou party ti přijdou v jednom balíčku vešlerý serepetičky, který potřebuješ. Jakože komplet.

Ptáš se, co když ani oblek od nás nepojme tvý ramena a na další otázky? No problem, máme týden na to to vyladit tak, abys zazářil. A to je to, co chceme my i ty. Tahle návratová sranda jde samozřejmě na náš účet, stejně jako poštovný i balný. Takže nahodíš oblek, posbíráš vizitky, zazáříš a druhej den nám ho pošleš zpátky. Přece si nevezmeš na sebe dvakrát to samý, příště třeba místo černýho budeš chtít modrej. U nás tohle není problém, nenech se limitovat.

Víc o SuitsUp >>