Proč SuitsUp a ne kupovat


Známe to všichni. Koupíš si oblek a pak v něm dalších pět let obrážíš veškerý společenský události. Svatby, křtiny, všechny ty akce, kde je povinností kvádro.

Stál tě majlant a jeho vybírání se rovnalo peripetiím cesty z Prahy do Moskvy na kole. Vlastně už ti tak jako přirostl k srdci, ale třetí rok poprvé padne poznámka „Tenhle oblek si pamatuju...,“ v pátým roce vašeho společnýho fungování už v tě v podstatě všichni vítaj slovy „Ale ahoj, koukám, že máš ten svůj starej dobrej oblek...“ a tobě dojde, že si asi všichni kolem myslí, že móda není tvá nejvěrnější družka.

Začínáš trochu závidět všem těm klukům, který mění barvy obleků jako na běžícím páse a říkáš si, kde to asi skladujou, že v tvým šatníku je nejvíc místa pro trička a i to je jen jeden foch, kterak by se ti do bytu vtěsnala šatní skříň na zvýšenej počet košil, sak nebo kalhot. Vyřešili jsme tenhle problém za tebe. Díky nám věta „a hele, památeční oblek“ už nepadne. Ba naopak obdivný pohledy lidí kolem, související s tím, jak se na každou akci umíš vyladit přesně tak, jak si to žádá, ty po tobě budou lítat jak z kulometu.

A to celý bez tý nakupovací části, kdy ti vysokej, fešnej frajer měří vnitřní stranu stehna. V teple domova si totiž vybereš oblek co se ti líbí. Buď ty sám, nebo s poradcem co je ti nejblíž a co ti přijde, že se v tom vyzná. Nebo kontaktuješ našeho designéra, kterej už tohle má v malíku. Oblek ti připravíme dle tvých mír, absolutně na tělo. Střihově budeš na módním vrcholu. Ač se to nezdá, móda, i ta pánská, se v průběhu let mění. Není to na ní tolik znát jako na dámských šatech, ale ty střihy už nejsou co bejvaly. Díky nám tě nic z toho nezaskočí. Pečlivě si vybíráme co zařadíme do sortimentu a loňskej model tam budeš hledat marně. S tím souvisí i matroše, který používáme na naše obleky. Pakliže si kupuješ oblek z konfekce, většinou jde o polyester, kterej se nepřizpůsobí, ani kdyby ses rozkrájel.

U nás to takhle nechodí. Dáváme si záležet, aby ses cejtil jako člověk a vybíráme podle toho, takže superjemná vlna není překvápkem, nýbrž standardem. A co zbytek? Košile, kravata, knoflíčky... Otevřeš doma krabici od nás a v ní najdeš od obleku přes boty až po kapesníček do klopy. Všechno na jeden zátah, v jedný zásilce.

Pak už jen stačí nahodit oblek a vyrazit. A při další příležitosti si to zopáknout. V jiným obleku. A zase ohromovat! Stylová půjčovna obleků, to je SuitsUp.