Ahoj, já jsem DRAPER


Jo kamaráde, už jsme všichni ve věku, kdy v podstatě celý léto chodíme na svatby, křty a garden party našich šéfů a jejich šéfů a šéfů manželek těch šéfů. Dospělej život se tomu říká a je třeba se k němu postavit čelem, včetně odívání. Je to tak, fakt už to není o jednom obleku na všechny akce, ale o ukázání stylu.

Na letní svatby a obecně letní akce ti můžeme doporučit Drapera, což je jeden z vrcholů naší nabídky! Jedná se o celej komplet, takže zase nebudeš muset při půjčování obleku řešit nic. Pošleme ti oblek, jasně, ale k němu i kravatu, boty, pásek, košili a manžetový knoflíčky, všechno dokonale sladěný tak, abys oslňoval!

A proč doporučujeme zrovna Drapera? Protože je z lehkýho materiálu, takže ti v něm i v parnu bude příjemně, navíc na horký dny působí mnohem víc ležérně, než třeba černý kvádro. Fajnšmekry potěší francouzskej límec košile, kterej to celý oživí. Pro ty, co nejsou fajnšmekři, znamená to, že má zalomený špičky. I ti méně zběhlí v problematice společenskýho oblíkání si ale všimnou, že košile má skrytý zapínání, což z obyčejný nudný košile udělalo nadčasovej kousek.

Boty i pásek ti dodáme z nejjemnější kůže v hnědý. Ideální barvě, která tenhle komplet doladí. Zlatý knoflíčky, to je pak taková třešnička na dortu, jsou vyrobený v Itálii a jsou natolik decentní, že v celku si jich skoro nevšimneš, ale ten detail! Ten pak stojí za to. Kravata je samozřejmě hedvábná. Anglický hedvábí ve smetanový barvě. Úzká, protože ta ležérnost, to je tvoje krycí jméno. Jsi takovej ten nedbalej, ale pořád frajer. To tenhle oblek umí.

Pamatuješ z filmů krasavce, kterej prochází zahradou na nějaký superdůležitý party a všichni se za ním otáčí? Tak tentokrát to můžeš bejt ty!