Dvakrát měř, jednou objednej


Oblek? Velikost? Já nevím! Tak nějak zhruba “střední fešák” řekl bych, ale na žádný z cedulek to nevidím, ani v tabulkách to není. Naposledy jsem to řešil… no úplně přesně už ani nevím.

Není ti úplně příjemný to, jak tě při nakupování obleků měří? Jak ti někdo cizí zjišťuje míry, který přece ani zdaleka nejsou tak důležitý? U nás tohle odpadá. Suitsup tě jednoduše provedou celou objednávkou přes net, a to včetně toho otravnýho měřen. Délku rukávů si tak vyřešíš sám, maximálně se svou drahou polovičkou, která ti může asistovat.

Tady ti teď konkrétně popíšeme jak to proběhne, ať víš do čeho jdeš. Nejdřív se potřebujeme dozvědět o tvý postavě něco víc, jak jsi vysokej i jak těžý máš svaly, taky jestli máš široký ramena a podobný vychytávky, ale neboj, naklikaný to máš během minuty, žádný metrový formuláře ;)

Pak krk, hrudník, ruce a ramena. Ke každý míře ti dáme přesný instrukce, odkud měřit, jak se postavit. V podstatě se nemůže stát, že by se to nepovedlo.

Pomalu pak přejdeme k délce saka, rukávů, šíři pasu a boků, délce kalhot a v závěrečným kroku od tebe budeme zjišťovat, jakou máš běžně velikost v obchodech. V tuhle chvíli už jsme pak dostatečně informovaný pro přípravu obleku, okamžitě se pouštíme do práce a začínáme upravovat.

No, ale co když i tak nebude oblek sedět? Hm?

Tohle se děje málokdy, slovy klasika, maximálně jednou za deset let, ale i když náhodou, tak jsme připravení! Oblek ti domů dorazí sedm dní před akcí, takže až ho nahodíš a zjistíš, že ti nesedí tak, jak by měl, není nic jednoduššího, než nám to dát vědět a my to stihneme ještě napravit tak, aby ses cejtil jako velkej fešák, tohle všechno už pak půjde na nás.

Není čeho se bát, je to jednodušší než návod na knihovnu z Ikea :-)