Plesová sezóna v plném proudu


Princezny v šatech, společenský tance a taky společenskej oděv pro tvý tělo. Je to tak, vypukla plesová sezóna. Plesaj maturanti, myslivci, hasiči i všichni ostatní. V čem ty letos plánuješ vyhrávat tomboly skrze celý tohle období?

Všichni máme ve skříni oblek, takovej ten základ co chlap mít musí, ten co vytáhne zhruba třikrát do roka, ale má ho. A tak je docela jasný kam sáhnout, když partnerka přinese lístky na ples. Ale nechce to letos nějakou změnu? Překvapíš ji, sebe i okolí. Ukážeš konečně proč má každá slabost pro chlapa v obleku, proč se jí podlomí kolena, když ho vidí.

Dokážeme ti zajistit to, že Martini ti na baru budou automaticky už jen protřepávat. Vyber si u nás oblek a pronajmi si ho. Přijde ti divný nemít na sobě svý vlastní sáčko? Není proč. Nejen, že můžeš díky tomu měnit kvádra jako na běžícím páse, tedy na každý akci a každým plese, bejt za někoho jinýho, ale hlavně nemáš žádný velký starosti s jeho provozem.

Čistírnu nech na nás, úpravu taky tak, a navíc jsme schopný ti k obleku doručit i všechno kolem, včetně košile a bot. Celej komplet je v prvotřídní kvalitě a absolutně perfektním stavu, jedinej problém by mohl bejt ten, když krásnejma a naleštěnejma botama z pravý italský kůže přišlápneš partnerce šaty.

A jestliže se ti ples tak trochu neplánovaně protáhne, odhodíš kravatu a začneš řádit na parketě, ani v tu chvíli tě náš oblek nezradí.

No a ráno ho sbalíš zpátky do krabice a pošleš k nám. V pátek, až vyrazíš na další ples už můžeš mít zase jinej, třeba s jinou košilí, nebo modrej. Jak jen budeš chtít, u nás ti poradíme, ale zároveň tvý fantazii nebudeme klást meze! Tak zkus SuitsUp, stylovou online půjčovnu obleků..