Řekni ANO ve stylovém obleku


Tak je to tady, chomout. Děláš si z toho srandu, že ti končí svoboda hahaha, ale všichni víme, že se na to těšíš. Že chceš, aby už byla jen tvoje, ale přečkat tu svatební ceremonii je peklo. Měsíce dopředu se plánuje a řeší, pak najednou všichni koukaj jen na vás, je to prostě nezvyklá situace. Navíc oblek není úplně něco, co bys nosil denně, naposledy zhruba v tanečních a ještě nerad. Doteď si pamatuješ jak tě to pnulo, škrtilo a škrábalo.

Buď rád, že se od tý doby dost změnilo. Obleky jsou teď pohodlný jako pyžama a dokážou z tebe udělat chlapa, kterýho si bude chtít vzít každá.

Ten svatební bejvá nejčastěji klasickej a černej. Poslední léta razí jasnej trend jednořadý zapínání. Oblek můžeš mít buď dvojdílnej nebo trojdílnej, což znamená, že buď budeš, nebo nebudeš mít vestu.

Jak říkáme, černá je klasika, ale na svatbu můžeš volit i jiný barvy. Hodně záleží na ročním období. Léto svádí ke světlejším provedením. Šedá, krémová, nebo jestli prostě nemáš rád černou, tak tmavě modrá. Když už je barva obleku jasná, jak dál? Co sladit s nevěstou a jak? A sladit se i s celkovou barevností svatby? A co boty? Pásek?

Tak popořadě. Boty jedině společenský, takže vždycky šněrovací. K nim pak vybereš vhodnej pásek, ale zapomeň na ten, co vytáhneš z džín. Ke svatebnímu obleku by to měl bejt decentní a poměrně úzkej pásek, kterej nenaruší celistvost kompletu. Sladit se musíš s šatama nevěsty, nejlépe kravatou. Jen ať každej ví, že patříte k sobě. Ale nepřeháněj to, stačí detail.

U týhle události neexperimentuj. Fakt už to zkoušela spousta chlapů před tebou a nakonec ty chválený jsou vždycky ti uhrančivě charismatický, v přesně padnoucím obleku, bez zbytečností.

Jde ti z toho hlava kolem? Nestresuj se a ozvi se nám! Máme s tím zkušenosti a vybereme to všechno s tebou. Poradíme co všechno potřebuješ, svatební oblek, doplňky i boty zkompletujeme a před vaším velkým dnem doručíme. Stylová půjčovna obleků, to je SuitsUp!